На Житомирщині призначено нового керівника поліції області

pol1У Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області особовому складу житомирської поліції та громадськості представлено нового керівника. Ним став полковник поліції В’ячеслав Печененко. Представив нового очільника обласного відомства перший заступник Голови Нацполіції України Вадим Троян.

У представленні також взяли участь голова обласної ради Анжеліка Лабунська, голова облдержадміністрації Сергій Машковський, прокурор Житомирської області Любомир Війтович, начальник Управління СБУ в Житомирській області Володимир Пахнюка та інші.

До призначення у Житомирську область В’ячеслав Печененко керував полком патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Додатково. В’ячеслав Печененко народився 2 грудня 1970 року у родині військовослужбовця. Закінчив Полтавське вище зенітно-ракетне командне Червонознаменне училище та Національний університет оборони України. Служив у Національній гвардії України та у Внутрішніх військах МВС України.

З травня 2014 року полковник В’ячеслав Печененко став на захист незалежності України у лавах першого добровольчого формування особливого призначення у структурі МВС України – полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. В’ячеслав Петрович нагороджений державними орденами Данила Галицького, «За мужність» ІІІ ступеня.

pol1

pol2

pol5

pol6

pol4

pol3

pol8

Прес-служба обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2