На розширеній нараді підбили підсумки навчального року та виконання місцевих бюджетів

n1Сьогодні, 30 травня, заступник голови обласної ради Наталія Рибак взяла участь у розширеній нараді з питань виконання місцевих бюджетів, закінчення 2015-2016 навчального року та підготовки до нового навчального року, виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом. Вів засідання голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

Про стан справ у зазначених галузях усіх присутніх поінформували керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зокрема, начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін повідомив, що навчальний рік у школярів закінчився достатньо успішно. На високому рівні пройшло зовнішнє незалежне оцінювання, явка на яке становила 93-95%. Також начальник управління поінформував про роботу шкільних таборів, зазначивши, що цього літа працюватимуть 504 літні мовні табори для майже 15 тис. дітей, та 271 пришкільний табір, де оздоровлюватимуться 16 тис. учнів.

Інформацію про військову службу за контрактом озвучив заступник військового комісара Олександр Рець, який повідомив, що завдання призову на військову службу за контрактом на квартал виконано майже на 85%. Найбільше контрактників у містах Житомир, Бердичев, Новоград-Волинський, та у Малинському, Андрушівському та Чуднівському районах. Найменше бажаючих вступити на контрактну військову службу - у Коростені та Лугинському, Олевському, Червоноармійському районах.

Про стан виконання місцевих бюджетів поінформував заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Венцель. Зокрема, поточного року з державного бюджету до місцевих бюджетів області надійшло 995 млн.грн., що становить майже 130% до затвердженого плану або додаткові надходження склали 228 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи місцевих бюджетів збільшилися на 312 млн.грн.

Також на нараді розглянуто питання посилення габаритно-вагового контролю транспортних засобів на автомобільних дорогах області, стан паспортизації пляжів та стан накопичення матеріальних резервів для ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій.

n1

n3

n4

n2

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2