Нове будівництво у парку не завдасть шкоди спецшколі-інтернату, - депутат обласної ради

0001Голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань Олена Галагуза  з’ясувала, хто збирається будувати 500-квартирний будинок біля спецшколи-інтернату Житомирської обласної ради у парку культури.

Школа, яку в народі нумерують 9, знаходиться на вул. Синельниківській, 12, а будівельний майданчик – поруч – під номером 14. Раніше територія, де буде здійснюватися будівництво, перебувала у власності військового шпиталю, далі СБУ, яке згодом передало землю міській раді, аби владнати питання житла для своїх працівників.

Депутат обласної ради Олена Галагуза дізналася, що днями на території бухгалтерії управління освіти Житомирської міської ради, що на Старому бульварі, 22, встановили тимчасову споруду, де буде розміщений офіс компанії-забудовника “Кварталбуд-22”.  Саме ця компанія, а не будь-яка інша, планує зводити  будинок на приблизно 500 квартир, 10 з яких, як розповіли у мерії, передбачається для учасників АТО.

Голова постійної комісії зазначає, що територія для багатоповерхівки розкішна: у самому серці Житомира, у парковій зоні. Але таке сусідство зі спецшколою викликає запитання: чи не постраждають діти через пересування поблизу важкої техніки, чи не нашкодить будівлі школи, чи можна взагалі будуватися у парку?

«Однозначно забудовник має спілкуватися із керівництвом школи, аби не завдавати у подальшому клопотів. Принаймні нас запевнили, що будуть дбати про благоустрій і сприятимуть розвитку загальноосвітнього закладу,  де, до речі, хрестили С.П. Корольова і де знаходяться унікальні фрески. Ці проблеми тримаю на контролі і наполягатиму, аби була підтримка у частині будівельних робіт для соціальної установи», - наголошує депутат обласної ради.

Олена Галагуза додає, що не варто спекулювати на ситуації, що склалася навколо школи – навчальний заклад працював і працюватиме й надалі, і нове будівництво не завдасть шкоди школі-інтернату.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2