Голова обласної ради підтримала благодійний телемарафон

13227223 1078431782203652 6650807504451106440 nГолова обласної ради Анжеліка Лабунська підтримала благодійний телемарафон «Скарбничка одужання», що відбувся 1 червня, у День захисту дітей. Благодійний захід проходив на підтримку трирічного Максима Рослика, якому діагностували двосторонню сенсорну глухоту. Повернути слух зможе лише вживлення кохлуарного імплантату, який коштує 24000 євро.

Очільник депутатського корпусу Анжеліка Лабунська не залишилася осторонь цієї проблеми і зробила грошову пожертву, аби допомогти хлопчику почути світ, а його матері відчути радість від того, що її дитина одужала.

«Я розумію, як важко і нестерпно буває, коли дитина хворіє. І намагаєшся гори зрушити, аби вона одужала. Але є випадки, коли допомогти можна лише об’єднавшись. З Максимом – це той самий випадок, коли спільно ми зможемо допомогти хлопчику повернути слух. Головне – не бути байдужими, і цінувати життя», - вважає Анжеліка Лабунська.

Під час телемарафону усі запрошені - представники влади та підприємств, громадськість, артисти - кожен надав благодійну допомогу на підтримку Максима.

Також всі глядачі мали змогу перераховувати в цей день кошти на картковий рахунок його мами.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2