В обласній раді відбулося засідання робочої групи з оренди майна

om1В обласній раді 7 червня під керівництвом заступника голови обласної ради Наталії Рибак пройшло засідання робочої групи з питань оренди майна.

У ході засідання, яке тривало понад 5 годин, робоча група розглянула більше 100 питань, що стосуються оренди нерухомого майна обласної ради.

Зокрема, члени робочої групи дали згоду на укладання 15 нових договорів оренди нерухомого майна та продовження дії понад 20 договорів.

Також на засіданні прийнято рішення про замовлення звітів про експертну оцінку об’єктів та його рецензування, та за їх результатами винести ці питання на чергове засідання робочої групи.

Серед іншого, робоча група визначила переможців 4 конкурсів на право оренди приміщень та запропонувала оголосити конкурс на право оренди ще двох об'єктів. Також запропоновано замовити звіти про експертну оцінку та рецензування понад 20 об’єктів нерухомого майна, після чого розмістити у засобах масової інформації та на веб-сайті обласної ради оголошення про намір передати вказане майно в оренду, і розглянути дане питання на наступному засіданні робочої групи.

Окрім цього, на засіданні переглянули умови майже 30 договорів оренди та дано доручення внести до деяких з них відповідні зміни. Зокрема, орендарі зверталися з проханнями достроково розірвати договори оренди у зв’язку з нестабільним матеріальним становищем або з виробничою необхідністю.

om1

om2

om3

om4

om5

om7

om6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2