Заради життя людей! Пам’яті Людмили Кравчук

свеча7 червня 2016 року Житомирщина провела у останню путь чарівну жінку, люблячу сестру та просто добру людину, яка віддала своє життя заради життя інших людей. Сьогодні її ім’я відомо всій Україні, як символ любові до людей та великої самопожертви заради життя інших.

Людмила Кравчук народилася у місті Баранівка Житомирської області. За фахом – медична сестра, працювала в будинку-пансіонаті сімейного типу для людей похилого віку у селі Літочки Київської області. 29 травня цього року у будівлі пансіонату сталася страшна пожежа. На той час у будівлі перебували 33 підопічні та дві доглядальниці. У результаті пожежі 16 літніх людей загинуло, 17 – врятовано. Більшість з врятованих дякують своїм життям саме Людмилі Кравчук.

Пожежа виникла на першому поверсі двоповерхової будівлі. Саме Людмила Кравчук відчула запах гару, забила на сполох та почала евакуацію людей з палаючого будинку. Людмила Кравчук зробила все, що могла зробити за тих обставин.

Під час евакуації людей загинула сама Людмила Кравчук - після того як вона врятувала пенсіонера-інваліда на візку, смілива жінка знову пішла у палаючий будинок, щоб врятувати пенсіонерку, що перебувала у дальній кімнаті пансіонату. Усвідомлюючи смертельну небезпеку, Людмила Кравчук, не вагаючись, прийняла рішення врятувати ще одне людське життя. Людмила не змогла повернутися з вогняного пекла, але змогла своєю любов’ю до людей перемогти смерть, подарити людям віру у допомогу і надію на спасіння.

7 червня мешканці міста Баранівки разом із представниками органів місцевого самоврядування та обласної ради провели у останню путь сміливу жінку, справжню дочку Житомирщини - Людмилу Кравчук, яка до кінця боролася за життя людей.

Під час громадської панахиди на кладовищі міський голова Баранівки Анатолій Душко розказав громаді про сміливий вчинок Людмили Кравчук та відзначив, що саме такі героїчні люди надихають українців на захист нашої рідної землі від загарбників, розбудову країни та боротьбу за щасливе життя народу.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Толочко від імені голови ради Анжеліки Лабунської, депутатського корпусу та усієїгромади області висловив співчуття рідним та близьким загиблої Людмили Кравчук і повідомив присутніх, що за свій героїзм і самопожертву Людмилу Кравчук посмертно нагороджено відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини». Іван Толочко разом із відзнакою передав родині загиблої героїні іматеріальну допомогу від голови обласної ради Анжеліки Лабунської.

Як сказала Анжеліка Лабунська, героїчний вчинок Людмили Кравчук назавжди буде викарбовано у пам’яті мешканців області та стане для молоді прикладом великої самопожертви заради життя.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2