На сесії обласної ради питання об’єднання медичних навчальних закладів розглядатися не буде, - Анжеліка Лабунська

labunskaСеред працівників вищих навчальних закладів медичного спрямування ширяться чутки про те що, на сесії обласної ради, яка відбудеться 21 липня, буде розглядатися питання об’єднання 4-х вищих медичних навчальних закладів Житомирської обласної ради.

У зв’язку з цим голова обласної ради Анжеліка Лабунська вважає за необхідне повідомити про те, що на обласну раду надійшов лист від начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в якому надані пропозиції щодо оптимізації підготовки медичних та фармацевтичних кадрів області.

 «У листі дійсно пропонується об’єднати в один вищий навчальний заклад КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» у якості структурних підрозділів Житомирський фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича, Бердичівський медичний коледж та Новоград-Волинський медичний коледж. Але дане питання постійними комісіями обласної ради не розглядається, проект рішення не готується і на чергове засідання сесії обласної ради не вноситься», - сказала Анжеліка Лабунська.

Очільник депутатського корпусу додала, що питання оптимізації навчальних медичних закладів Житомирської обласної ради взагалі не розглядатиметься допоки не буде прийнято відповідного нормативного акту вищими органами влади.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2