Випускники медичного закладу склали присягу медсестри

IMG 7650У Житомирському інституті медсестринства 30 червня випускники отримали дипломи про здобуття освіти за спеціальністю «Сестринська справа». З цим святом випускників, їхніх батьків та колектив навчального закладу привітала очільник депутатського корпусу Анжеліка Лабунська.

«Професія медика дуже важлива у нашому житті, і ви обрали правильний, але у той же час дуже відповідальний шлях – служіння людям. На цьому шляху передусім бажаю вам терпіння, милосердя та любові до людей, будьте гідними своєї професії. Хочу побажати вам ніколи не забувати вашу альма-матер, де пройшли найкращі роки вашого життя. Ваш навчальний заклад – один із найкращих на Житомирщині», - звернулася Анжеліка Лабунська до випускників.

Присягу медсестри, яку зачитав ректор інституту Віктор Шатило, склали майже 800 випускників вищого навчального закладу.

Варто зазначити, що Житомирський інститут медсестринства є неодноразовим дипломантом міжнародних виставок навчальних закладів. Тільки за останній навчальний рік заклад отримав дві золоті медалі та дипломи: на Міжнародній виставці «Сучасний заклад освіти - 2016» у номінації «Міжнародна співпраця – як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки» та на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра - 2016» у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

IMG 7648

IMG 7647

IMG 7650

IMG 7653

IMG 7657

IMG 7654

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2