На Житомирщині після дворічної перерви відбувся фестиваль "Купальські роси"

kup1У селі Немиринці Ружинського району 6 липня після дворічної перерви пройшов Всеукраїнський фольклорно-етнографічний фестиваль "Купальські роси", який відвідали перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.  

На святі також були присутні делегації з Нижньосілезького воєводства Республіки Польща та Донеччини.

Ініціатором та засновником свята "Купальські роси" свого часу став уродженець села Немиринці, зараз голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Вітаючи гостей та учасників, він сказав: «Минулі роки ми не проводили свято через військову агресію на сході країни. Але цього року ми вирішили зробити цей захід майданчиком для єднання».

У програмі фестивалю традиційними залишилися містечко майстрів народної творчості, виступи художніх колективів, повітряне авіа шоу, ігри та конкурси. Купальські обряди відтворювали студенти житомирського коледжу культури та мистецтв ім. І.Огієнка, співочий супровід забезпечили ансамбль національного обряду "Родослав"  та заслужена артистка України Ірина Шинкарук.

У рамках свята в центрі села Немиринці на честь загиблих бійців АТО відкрили пам’ятник "Герої не вмирають".

kup4

kup5

kup1

kup6

kup2

kup7

kup8

kup3

kup9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2