Анжеліка Лабунська: Ми зробимо все, аби прискорити утилізацію непридатних пестицидів і агрохімікатів в області

him1Серед багатьох проблем, які вирішує влада у Житомирській області, однією з надважливих є проблема утилізації небезпечних агрохімікатів. У нашій області ще не утилізовано величезна кількість різних небезпечних речовин - агрохімікатів, термін придатності яких давно вже закінчився, і які зберігаються під відкритим небом. Такі агрохімікати і пестициди представляють загрозу здоров’ю жителів області і створюють соціальну напругу в регіонах. Саме така критична ситуація склалась в селі Яроповичі Андрушівського району.

Біля села на асфальтованій площадці за декілька років наскладовано 7 тонн невідомих агрохімікатів. З часом деякі ємкості з хімікатами почали протікати, що призвело до забруднення навколишнього середовища. Представники громади звернулись за допомогою до обласної ради. У найкоротші терміни було прийняте рішення про перепакування агрохімікатів, очищення забрудненої території та складування небезпечних матеріалів на склади.

Перевірити, як проходять роботи з перепакування агрохімікатів і очищення території біля села Яроповічі, приїхала голова обласної ради Анжеліка Лабунська. Спілкуючись з представниками районної влади, органів місцевого самоврядування і бійцями МНС, Анжеліка Лабунська зазначила, що неутилізовані запаси пестицидів і агрохімікатів є вагомим фактором ризику для життя і здоров’я людей та екологічного стану в нашій області. На жаль, в Україні відсутні власні промислові потужності для знищення непридатних агрохімікатів, але обласна влада зробить все можливе для вирішення проблеми.

Анжеліка Лабунська розповіла, що для утилізації непридатних агрохімікатів в Житомирській області потрібно майже двадцять мільйонів гривень. Тому обласна влада хоче залучити профільні міністерства та відомства, які б частково профінансували роботи з утилізації непридатних пестицидів і агрохімікатів. Голова обласної ради Анжеліка Лабунська особисто бере участь у даному процесі і тримає ситуацію на контролі. 

him2

him1

him3

him4

him5

him6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2