Депутати обласної ради прийняли перші рішення

5 ses7В обласній раді триває п’ята сесія сьомого скликання. Одними з перших рішень, за які проголосували депутати – це прийняття Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки та Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016-2020 роки.

Також депутати розглянули питання внесення змін до Програми реформування водопровідно-каналізаційного господарства в області, яку доповнено  заходами з капітального ремонту та відновлення артезіанських свердловин і до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Далі народні обранці майже одноголосно прийняли рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Серед іншого депутати обласної ради затвердили внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області. За відповідне рішення проголосувало 56 депутатів.

Згідно зі змінами Корнинська селищна об’єднана територіальна громада складається з п’ятьох селищної та сільських рад - Корнинської селищної ради (смт Корнин, с. Корнинське, с. Королівка), Лисівської сільської ради (с. Лисівка, с. Мишерине), Турбівської сільської ради (с. Турбівка), Лучинської сільської ради,(с. Лучин), Сущанської сільської ради (с. Сущанка).

З перспективного плану виключено проекти об’єднання територіальних громад, склад яких не затверджений розпорядженнями Кабінету Міністрів України. Зокрема, у Баранівському районі - Першотравенська селищна об’єднана територіальна громада; у Брусилівському районі – Ставищенська сільська об’єднана територіальна громада; у Коростишівському районі – Стрижівська, Харитонівська та Старосілецька сільські ОТГ;  у Новограді-Волинському районі - Новоград-Волинська міська об’єднана територіальна громада, Городницька селищна об’єднана територіальна громада, Романівська та Броницькогутянська сільські об’єднані територіальні громади; у Радомишльському районі – Городоцька селищна ОТГ; у Черняхівському районі - Очеретянська сільська об’єднана територіальна громада, а також Бердичівська та Малинська міські об’єднані територіальні громади.

Також у перспективний план формування територій громад включено пропозиції щодо утворення об’єднаних територіальних громад. Зокрема, з 13 районів надійшли пропозиції про створення 21 територіальної громади.

Окрім цього, у зв’язку з перейменуванням населених пунктів та районів відповідно до постанов Верховної Ради України внесено відповідні зміни у в паспорти територіальних громад, які мають намір об’єднатися відповідно до перспективного плану формування територій громад.

5 ses52

5 ses23

5 ses13

5 ses16

5 ses20

5 ses22

5 ses33

5 ses34

5 ses36

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2