Депутати виділили кошти на лікування учасника АТО

ato1Депутати обласної ради виділили учаснику антитерористичної операції понад 192 тис. грн. для проведення курсу реабілітаційного лікування. Таке рішення прийнято 26 липня під час спільного засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

На розгляд постійних комісій вносилось два питання: надання учасникам АТО грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації і погодження надання приміщення Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги для проведення урочистостей з нагоди першої річниці створення Національної поліції України.

Також депутати вирішили виділити на черговій сесії обласної ради 60 тис. грн. з обласного бюджету на лікування ще одного бійця і дали доручення управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації підготувати звернення до райдержадміністрацій, районних і міських рад щодо співфінансування проведення лікування та реабілітації учасників антитерористичної операції.

У свою чергу постійна комісія з питань бюджету і комунальної власності розглянула звернення головного управління Національної поліції в області та дала згоду на використання приміщення облмуздрамтеатру на безоплатній основі для проведення урочистостей.

Головували на засіданні постійних комісій, в якому взяла  участь заступник голови обласної ради Наталія Рибак, депутати Олег Дзюбенко та Рустам Раупов.

ato1

ato2

ato3

ato4

ato5

ato6

ato7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2