У Житомирі відзначили першу річницю створення Національної поліції

pol1Сьогодні, 3 серпня, у Житомирському обласному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди першої річниці створення нового підрозділу – Національної поліції України в області. Прийшли привітати житомирських поліцейських перший заступник і заступник голови обласної ради Володимир Ширма та Наталія Рибак, голова облдержадміністрації Сергій Машковський та його заступник Ярослав Лагута.

Вітаючи керівництво та співробітників Національної поліції, Володимир Ширма сказав: «служіння українському народові, суспільству, державі, дотримання законодавства, прав і свобод, збереження власності – це основні завдання, які стоять перед новою українською поліцією. Велика честь служити у цьому новоствореному підрозділі, але у той же час це тяжка праця і величезна відповідальність. В нелегких умовах – соціальних, політичних, економічних – проходить становлення української поліції, і сьогодні завдання усіх – і суспільства, і громадських організацій, і різних гілок влади - надати допомогу нашій новій молодій поліції. І в особі обласної ради обласна поліція завжди буде мати таку підтримку».

Від імені голови обласної ради Володимир Ширма вручив грамоти та грошові премії кращим співробітникам Національної поліції України в Житомирській області.

Завершилися урочистості святковим концертом, а для житомирян у центрі міста поліцейські влаштували виставку техніки та спецзасобів, що використовується під час несення служби.

pol01

pol02

pol03

pol07

pol08

pol05

pol9

pol11

pol12

pol13

pol14

pol17

pol19

pol21

pol22

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2