Голова обласної ради взяла участь в громадському обговоренні питань протидії корупції

ks1Голова обласної ради Анжеліка Лабунська 8 вересня взяла участь в роботі «круглого столу» на тему: «Взаємодія державного сектору та громадянського суспільства у запобіганні корупції в Україні», який організовано ГО "Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам "Антикорупційна ініціатива". У зустрічі взяли участь представники громадських організацій, засобів масової інформації, вищих навчальних закладів, органів місцевого самоврядування, правоохоронної та судової системи України.

Під час заходу обговорювалися питання боротьби з корупцією і прозорості влади, як головного чинника унеможливлення корупційних діянь.

По результатам круглого столу була прийнята резолюція, у якій учасники визначили необхідність: вдосконалення антикорупційного законодавства з юридичним закріпленням вичерпного переліку сфер ризику, де виникають конфлікти інтересів; законодавчого врегулювання надання адміністративних та інших публічних послуг; процедури притягнення до відповідальності осіб, що вчинили корупційне правопорушення.

ks1

ks2

ks3

ks4

ks5

ks6

ks7

ks8

ks9

ks10

ks11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2