На Житомирщині триває реалізація мікропроектів у рамках Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

ds2У смт Лугини 13 вересня відбулося засідання Форуму Місцевого Розвитку Лугинського району в рамках реалізації третьої фази спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в якому взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

 На засіданні керівники організацій громад розповіли про роботу, проведену в рамках реалізації цього проекту.

Також у ході Форуму урочисто відкрили дитячий садочок, в якому реконструйовано центральне опалення, встановлено котел на твердому паливі та замінено вікна.  Ремонтні роботи у дошкільному навчальному закладі проведені завдяки реалізації в селищі одного з мікропроектів в рамках Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Це вже не перший мікропроект, що впроваджений у Лугинах. Раніше був реалізований мікропроект по заміні вікон у загальноосвітній школі №1.

Варто додати, що впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який складається з трьох фаз, розпочалося з 2008 року. За весь час реалізації проекту в Житомирську область залучено більше 30 млн грн. для реалізації понад 120 мікропроектів громад, ініційованих на зборах жителів, підтриманих владою та Проектом.

ds2

ds1

ds3

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2