Голова обласної ради вітає лісівників з професійним святом

lis01Голова обласної ради Анжеліка Лабунська 15 вересня здійснила робочу поїздку у місто Коростишів, де зустрілася з представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю.

Під час зустрічі очільник депутатського корпусу обговорила з громадськими діячами актуальні питання соціально-економічного розвитку регіону, проблеми, що існують у регіоні, а також питання реалізації програми децентралізації.

Також Анжеліка Лабунська взяла участь у святкуванні Дня працівника лісу, під час якого нагородила найкращих працівників лісових господарств Коростишівського району.

Виступаючи перед лісівниками, голова обласної ради Анжеліка Лабунська зазначила: «Кожен з нас завжди повинен пам’ятати, що ліс – це найбільше багатство нашої країни, він є запорукою екології, основою екологічної стабільності країни та її пріоритетною складовою. Дякую усім працівникам лісу за їхній тяжкий труд на благо Житомирщини і України».

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участі творчих колективів Коростишівського району.

Додатково. День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості. Відповідно до Указу Президента України святкується щорічно в третю неділю вересня.

lis02

lis01

lis03

lis04

lis06

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2