Анжеліка Лабунська відзначила кращих педагогів фармацевтичного коледжу

farm4«Ви виховуєте майбутнє нашої країни». З такими словами голова обласної ради Анжеліка Лабунська звернулася до педагогічних працівників Житомирського фармацевтичного коледжу. У навчальному закладі відбулися урочистості до Дня фармацевтичного працівника України.

 

 

«Ви робите велике добро для людей. Майже кожен день люди стикаються з проблемами зі здоров’ям та звертаються за ліками. І ви повинні мати терпіння, аби допомагати людям, особливо пенсіонерам. Саме люди похилого віку, як ніхто інший, потребують уваги. Інколи не тільки ліками можна врятувати життя, а й добрими словами, які люди почують від вас.  Весь депутатський корпус буде робити все можливе, аби допомогти фармацевтичній галузі області розвиватися. Сподіваюся, що ми зможемо зробити, щоб кошти обласного бюджету підтримували вітчизняного виробника. Це й створення нових робочих місць,  й розвиток промисловості і економічне зростання регіону у цілому», - сказала Анжеліка Лабунська і подякувала педагогам за професіоналізм, терпіння та самовіддачу.

Студентам голова обласної ради побажала ніколи не втрачати надію і не здаватися ні за яких обставин.

Анжеліка Лабунська від усього депутатського корпусу вручила нагороди найкращим педагогічним працівникам фармацевтичного коледжу.

Варто додати, що кожну третю суботу вересня відзначається День фармацевтичного працівника. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 7 вересня 1999 року для підтримки ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров'я населення.

fasm1

farm2

farm3

farm4

farm5

farm6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2