Депутати обговорили питання ремонту дороги регіонального значення

dor01В обласній раді 19 вересня  під керівництвом першого заступника голови обласної ради Володимира Ширми відбулася нарада з питань використання бюджетних коштів на ремонт дороги регіонального значення «Васьковичі-Шепетівка», що проходить через Ємільчинський район.

На останній сесії обласної ради, що відбулася 21 липня, депутати виділили майже 6 млн грн на капітальний ремонт вказаної дороги.

В порядку контролю за використанням коштів обласного бюджету депутати поцікавилися ходом виконання робіт з ремонту автодороги «Васьковичі-Шепетівка». Зокрема, керівництво Служби автомобільних доріг в області повідомило депутатам, що вже проведено відповідний тендер і в середу розпочнуться ремонтні роботи.

За результатами наради депутати вирішили наприкінці тижня здійснити робочу поїздку і вже на місці оглянути, як проходить ремонт цієї дороги.

Нагадаємо, що у червні депутати обласної ради здійснили робочу поїздку до с. Радичі Ємільчинського району, де місцеві жителі провели акцію протесту, перекривши дорогу регіонального значення.

dor01

dor02

dor03

dor04

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2