Анжеліка Лабунська взяла участь у засіданні колегії облдержадміністрації

kol01Голова обласної ради Анжеліка Лабунська взяла участь у засіданні колегії облдержадміністрації, на якому були присутні Міністр освіти та науки Лілія Гриневич і директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Наталія Хоцянівська. На колегії обговорювався стан підготовки області до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та стан розрахунків за спожиті енергоносії.

Виступаючи перед присутніми, Лілія Гриневич зупинилася на впровадженні енергоефективних заходів у навчальних закладах області.

«Житомирщина посіла друге місце в України по переведенню котелень шкіл на альтернативні види палива. Яскравим прикладом є Черняхівська школа, на модернізацію якої з Державного фонду регіонального розвитку використано понад 14 млн грн.».

Також міністр окреслила тему підвищення тарифів та оформлення субсидій, зазначивши, що у нас немає  іншого шляху, ніж перейти на ринкові ціни і, аби від цього не страждали люди, створена система субсидій.

Звернулася до усіх присутніх й голова обласної ради Анжеліка Лабунська, констатувавши, що наразі усі стурбовані ситуацією, яка складається перед початком опалювального сезону.

«На комунальні послуги для 168 комунальних установ, у тому числі закладів  освіти і медицини, на цей рік в  обласному бюджеті передбачено 102 млн грн. По деяких установах розрахунки вказують на те, що опалювати газом чомусь виходить дешевше, ніж альтернативними видами палива. Адже деякі приватні компанії, окрім тарифу на споживання електроенергії, у договорах про теплопостачання закладають ще й транзит. І тому, враховуючи зниження ціни на газ,  дешевше включати газове опалення,  до того ж, всі газові котельні у комунальних закладах області готові до цього», - наголосила Анжеліка Лабунська.

Також очільник депутатського корпусу додала: «В області потрібно запроваджувати режим економії, оскільки минулої зими приміщення опалювалися до температури + 30 градусів, але при цьому були відкриті вікна. Краще ці кошти, що будуть зекономлені на опаленні, направити на утеплення та заміну вікон».

Окрім цього на засіданні колегії розглядалися питання реалізації інвестиційних проектів за кошти ДФРР, стан організації роботи щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати та стан сплати до бюджету області суб’єктами усіх форм власності коштів за користування землею.

На колегії  також були присутні перший заступник та заступник голови обласної ради Володимир Ширма та Наталія Рибак, т.в.о. голови адміністрації Ігор Гундич та його заступник Ярослав Лагута.

kol01

kol02

kol03

kol05

kol06

kol07

kol08

kol09

kol10

kol11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2