Голова обласної ради привітала жителів Баранівки з днем народження міста

bar1Місто Баранівка сьогодні, 21 вересня, відзначає 451-річницю з дня першої письмової згадки. На день народження міста Баранівки завітала голова обласної ради Анжеліка Лабунська, аби привітати городян та гостей міста зі святом.

Анжеліка Лабунська, звертаючись з вітальними словами до присутніх, сказала: «Сьогодні, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, ви відзначаєте день народження вашого улюбленого міста. Я вважаю, що Богородиця є покровителькою всього міста Баранівка, де живуть чудові, прекрасні люди. 451 рік – це ніби так багато, але для міста це дуже мало. Ваше місто ще молоде, але вже досить мудре. У вас дуже працьовитий, відповідальний міський голова, який робить все можливе й неможливе, аби ваше місто було розвиненим і європейським. Від себе особисто і від усього депутатського корпусу вітаю Баранівку з днем народження і бажаю процвітання, миру і добробуту всім, кому небайдуже місто».

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська нагородила почесних жителів міста грамотами обласної ради.

Цього дня місто привітали й закордонні друзі. На свято приїхали делегації з Польщі, Естонії та Литви.

На день міста для городян і гостей було підготовлено безліч святкових розважальних заходів. На початку свята відбулася урочиста хода, яка супроводжувалася виступами духових оркестрів. Центральною вулицею міста пройшов парад під назвою «Мій улюблений транспорт», а за участі дітей відбувся флешмоб «Запали вогонь». Родзинкою свята став перший відкритий фестиваль млинця. Насамкінець свята творчі колективи області провели «Пісенний вернісаж» та відбулась дискотека.

bar2

bar3

bar4

bar5

bar6

bar7

bar8

bar1

bar9

bar10

bar11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2