В обласній раді відбулося засідання постійної комісії

ks01В обласній раді 21 вересня за участі заступника голови обласної ради Наталії Рибак відбулося засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку. На розгляд депутатів вносилося 10 питань.

Зокрема, депутати розглянули питання виконання робіт з ремонту та реконструкції об’єктів освіти м. Житомира та області, на які з обласного бюджету було виділено усього майже 32 млн. грн.

Обговорили депутати й виконання ремонтних робіт та використання коштів Пугачівським дитячим будинком-інтернатом обласної ради. На ремонт закладу було виділено майже 800 тис. грн., але для повного завершення робіт потрібно ще майже 700 тис. грн.

Також на засідання постійної комісії було внесено питання пасажирських перевезень. Наголошувалося на тому, що технічний стан транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів, перебувають у незадовільному стані. Є факти відмови у перевезенні пільговиків.

Окрім цього депутати обговорили й проблему, пов’язану з вантажними автомобілями. Зазначалося, що такі машини у більшості випадків для перевезення врожаю, деревини або інших вантажів користуються сільськими дорогами, знищуючи їх. Відповідний контроль за цим не здійснюється і у подальшому ремонт таких доріг стане непосильним тягарем для місцевих бюджетів.

Серед іншого, депутати розглянули питання реалізації проекту щодо очищення русла річки Тетерів, ліквідації об’єднання «Житомиррембуд», а також звернення громадської організації щодо будівництва в області сміттєпереробного заводу тощо.

ks1

ks3

ks2

ks4

ks5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2