Голова обласної ради зустрівся з дітьми із прийомних сімей

us1Голова обласної ради Володимир Ширма 28 вересня зустрівся з сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Такі зустрічі проводяться щорічно напередодні Дня усиновлення, який відзначається 30 вересня.

Звертаючись до родин, які взяли на виховання дітей, Володимир Ширма сказав: «День усиновлення співпадає з християнським святом Віри Надії і Любові, і такі цінності є найважливішими у житті кожної людини. Особливо це стосується дітей. І мабуть немає більшого щастя для дитини, аніж мати власну турботливу родину. Я вдячний людям, які подарували таке щастя дітям. Це люди з великим серцем та широкою душею. Я впевнений, що ви виховаєте справжніх громадян і патріотів нашої держави».

На святі батьки і діти поділилися власними сімейними історіями, розповівши про їхнє нове життя, про успіхи прийомних дітей та проблеми, з якими стикалися сім’ї.

Усіх присутніх діти з прийомних сімей порадували творчими виступами, а насамкінець зустрічі діти отримали подарунки.

Варто зазначити, що за 10 років в області усиновлено 955 дітей. На обліку перебуває 885 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені.

us1

us2

us3

us4

us5

us6

us7

us8

us9

us10

us11

us12

us13

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2