Обдаровані студенти ЖДУ ім. І.Франка отримали іменні стипендії

stip1У Житомирському державному університеті ім. І. Франка 10 жовтня вдесяте вручили іменні стипендії обдарованим студентам інституту філології та журналістики. Цього ювілейного року голова обласної ради Володимир Ширма разом із фундаторами іменних стипендій Володимиром Дебоєм, Лесею Дорош-Мірошниковою, Зоєю Васильєвою та Ольгою Сердюковою нагородили шістьох талановитих студентів-відмінників.

Зокрема, за глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу стипендію ім. О. Ольжича отримали Анна Ковальчук та Віра Смоляр, стипендією ім. М. Никончука за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології нагороджено Оксану Зубрейчук, стипендію ім. В. Остапчука отримала Лілія Мельник за глибокі та ґрунтовні знання дисциплін видавничого та журналістського циклу, а іменні грошові допомоги за найкращі успіхи в процесі вивчення слов’янських мов і літератур, а також за професійне використання набутих знань із філології на практиці отримали Оксана Жакун та Ілона Логунова відповідно.

Вітаючи талановитих молодих людей голова обласної ради Володимир Ширма сказав: «Я вважаю, що для кожного студента потрібна мотивація, аби він найкраще зміг проявити себе та розвинути свої здібності. І сьогодні таким заохоченням для студентів університету ім.. І.Франка є іменна стипендія. Сподіваюся, що кожен рік кількість стипендіатів буде збільшуватися, а ми матимемо все більше талановитих і обдарованих молодих людей».

Своєю чергою керівництво університету за багаторічну меценатську підтримку обдарованої молоді інституту філології та журналістики вручило подяки усім фундаторам стипендій.

Варто зазначити, що ці стипендії започатковані у 2007 році та призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участі фундаторів. За 10 років стипендіатами стали більше півсотні студентів вищого навчального закладу.

stip1

stip2

stip3

stip4

stip5

stip6

stip7

stip8

stip9

stip10

stip11

stip12

stip13

Пре-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2