Сергій Крамаренко: Традицію проведення щорічного фестивалю «Райдуга» ми маємо зберегти і підтримувати

1 3rajdugaВже стало доброю традицією щороку проводити в Іршанську  обласний фестиваль «Райдуга» для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 Метою Фестивалю є виявлення та підтримка талановитих та обдарованих дітей, які вивчають та пропагують різноманітність світової та української культури, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітація та соціалізація дітей засобами культури та мистецтва, виховання у здорових дітей турботи, чуйного і поважного ставлення до однолітків з обмеженими фізичними можливостями.

Минулої суботи Іршанськ приймав понад 300 учасників фестивалю «Райдуга-2016». Це були творчі колективи дитячих установ соціального захисту населення, спеціальних загальноосвітніх шкіл та установ, де навчаються і виховуються діти з особливими потребами, та гостей свята.

Привітали дітей зі святом перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Галина Корінна, голова Хорошівської райдержадміністрації Сергій Хабаза, голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, спонсори та меценати свята.

 «Я щасливий сьогодні знаходитись поруч з вами. Ви надзвичайно талановиті та обдаровані діти. Вважаю, що традицію проведення щорічного фестивалю «Райдуга» ми маємо зберегти та всіляко підтримувати», - зазначив Сергій Крамаренко.

За кошти обласного бюджету придбано подарунки для переможців конкурсної програми «Райдуга».

1 1rajduga

1 2rajduga

1 4rajduga

1 5rajduga

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2