Вітання голови обласної ради Володимира Ширми з нагоди Дня захисника України

115Дорогі земляки! Шановні захисники!

Для кожного із нас людина, яка здатна відстояти свою честь, проявити мужність у лиху годину, захистити слабшого  - заслуговує на повагу та вдячні слова.

Ми, українці, виховані на славному прикладі мужніх воїнів – козаків, які боронили свою землю та ладні були життя покласти за рідну Батьківщину. Історичні герої оспівані у піснях та думах, їхні традиції передаються із покоління в покоління, про відважних козаків знято фільми та написано книги, а ми, нащадки безстрашних воїнів і у національному гімні усьому світові вкотре наголошуємо, що ми  - козацького роду. 

Сьогоднішні неспокійні реалії на Сході України вкотре кидають виклик патріотам. До захисників української цілісності особливі вимоги: від уміння володіти зброєю до надшвидкого реагування на поставлені задачі.

Воєнні дії на Донбасі довели – захисник України -  часто людина із жіночим обличчям. Адже захищають рідну землю не за статевою ознакою, а за покликом та велінням серця. І, на моє глибоке переконання, абсолютно правильно, що 14 жовтня - День Українського козацтва та День захисника України об’єдналися під Покровом Пресвятої Богородиці.

Дорогі захисники! Будьте здорові та мужні, витривалі та сповнені оптимізму! Нехай усі збройні формування, які несуть посилену службу, відчують захист Богородиці, до якої у своїх молитвах зверталися козаки. І нехай надія ніколи не полишить серця тих, хто віддано допомагає нашим землякам. Бо немає нічого важливішого для людини, аніж воля.

Голова обласної ради

Володимир Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2