Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи

1 5konfmedПитання розвитку ступеневої медсестринської  освіти, розробки новітніх підходів до створення якісно нового рівня надання медсестринської допомоги обговорювали на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи», яка відбулась 20 жовтня на базі Житомирського інституту медсестринства.

Це єдина щорічна в Україні науково-практична конференція, що висвітлює актуальні питання розвитку медсестринської освіти.

Участь у роботі конференції взяли голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, представники з Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти та науки України, керівники  медичних училищ, коледжів, інститутів медсестринства, науковці з Польщі, Словакії, Чехії.

«Хто як не науковці знають  глибину  проблем в галузі охорони здоров’я , які накопичуються у нас  впродовж років, і знають шляхи їх вирішення», - сказав Володимир Ширма та закликав учасників конференції до плідної та активної роботи.

На розгляд науковців було подано 103 науково-дослідницьких матеріали, з яких 15 – закордонних. За результатами сьогоднішньої конференції прийнято відповідну резолюцію.

1 1konfmed
1 2konfmed

1 4konfmed

1 3konfmed

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2