Завдяки обласній раді, громаді та ПРООН проведено ремонт школи

shk120 жовтня відбулось урочисте відкриття оновленої Карвинівської школи І-ІІІ ступенів, на якому був присутній перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко. Завдяки ініціативі громадської організації «Надія села Карвинівка» та за підтримки Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», школа провела ремонтні роботи по заміні вікон та дверей на металопластикові.

Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко у привітальному слові наголосив: «Все, що ми можемо зробити, у межах своїх можливостей, для свого села, своєї школи, домівки та вулиці – ми це робимо самі. Всі інші можуть нам тільки допомогти. А вже якою буде ця допомога – це питання дискусійне. Я знаю, що на цей проект кошти давала й обласна рада, а також представники ПРООН, які хочуть нам допомагати та навчати. Але цей проект реалізований, перш за все, завдяки жителям громади. Громада зібралася, зрозуміла, знайшла можливості і для громади – це дуже важливий і принциповий крок. Лише спільно ми зможемо подолати будь-які труднощі та підвищити якість нашого життя».

Впровадження мікропроектів в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», продемонструвало силу спільних дій, коли люди збираються в ініціативні групи і разом із місцевими органами влади вирішують свої проблеми, що дає змогу підняти рівень якості й доступності послуг, які надаються.

Варто додати,  що громадська організація «Надія села Карвинівка» була утворена на установчих зборах у березні минулого року, головою обрано Ігоря Загладу. Актив громади після проведення опитування домогосподарств населеного пункту підготував мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в Карвинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Карвинівка Романівського району. Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на металопластикові». Загальна вартість проведенихробіт склала понад 280 тис грн.

shk2

shk3

shk5

shk1

shk4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2