Жителям Житомирщини видано понад 5 тис. id-паспортів

1 1udmsСьогодні, 24 жовтня, відбулось розширене засідання колегії управління Державної міграційної служби України в області, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, начальник департаменту облдержадміністрації Олексій Шатило, начальник управління СБУ в області Володимир Пахнюк, радник Міністра внутрішніх справ Віталій Француз.

На засіданні колегії підбито підсумки роботи управління за 9 місяців поточного року та визначено приорітетні напрями роботи на 4-й квартал. Як зазначив у своїй доповіді начальник управління Олександр Радько, поточного року територіальними підрозділами видано понад 18 тис паспортів громадянина України старого зразка та 5,3 тис  у формі id-картки, 36 тис паспортів для виїзду за кордон, з яких 23 тис. з безконтактним електронним носієм. На рахунок місцевих бюджетів області надійшло понад 11 млн грн. від сплати державного мита та плати за надання адміністративних послуг. До відповідальності притягнуто 575 порушників паспортно-візових правил, на яких накладено штрафів на суму 245 тис. грн.

Окрім цього, на колегії обговорили основні завдання центрів надання адміністративних послуг. Зокрема, наразі в області діє 29 таких центрів, один з яких запрацював в Тетерівській об’єднаній територіальній громаді. З 9-ти послуг, що надавалися міграційною службою, до ЦНАПів передано чотири. Інші послуги, які найбільше користуються попитом серед населення - це видача внутрішніх та закордонних паспортів, немає можливості передати через відсутність технічного обладнання. Зокрема, на закупівлю одного програмного апаратного комплексу для центру потрібно орієнтовно 400 тис. грн.

Також на колегії наголошувалося й на змінах у законодавстві, згідно з якими з 1 жовтня цього року зобов’язано видавати закордонні паспорти виключно з імплантованими чипами зберігання біометричних даних громадян та надано можливість оформлювати паспорти України у формі id– картки, починаючи з 14 років.

Серед іншого колегія розглянула стан організації роботи територіальних підрозділів по виконанню закону України про громадянство та стан дотримання антикорупційного законодавства.

1 1udms

1 2udms

1 3udms

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2