Роботодавці Житомирщини утворили спільний представницький орган обласного рівня

rob01В обласній раді 25 жовтня підписано Угоду про утворення Спільного представницького органу сторони роботодавців на обласному рівні. Від імені роботодавців підписали документ голова об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Сергій Бутенко та голова Житомирського обласного об’єднання організацій роботодавців Юрій Воробйов. У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Звертаючись до роботодавців, Сергій Крамаренка сказав: «Сподіваюся, що з підписанням цієї Угоди утворився дійсно дієвий робочий орган, який представлятиме та відстоюватиме інтереси роботодавців області на національному рівні. А обласна рада, у свою чергу, налаштована на плідну співпрацю з роботодавцями та новоутвореним органом у напрямку виконання програм соціально-економічного розвитку регіону, зокрема, створення нових робочих місць».

Житомирська область є однією з перших областей України, де утворено Спільний представницький орган роботодавців, який представлятиме консолідовану думку українських роботодавців під час реалізації державної політики у соціально-трудовій та економічній сферах.

rob01

rob02

rob03

rob05

rob06

rob07

rob08

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2