Петро Порошенко представив Ігоря Гундича як нового голову Житомирської ОДА

1 5porochПрезидент України Петро Порошенко разом із Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ  України  Геннадієм Зубком 27 жовтня представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича на зустрічі з керівництвом та депутатським корпусом Житомирщини.

Ігор Гундич виграв конкурс на посаду голови Житомирської облдержадміністрації, а з 31 серпня згідно з указом Президента України був  тимчасово виконуючим обов’язки голови ЖОДА.
Петро Порошенко подякував за роботу екс-голові облдержадміністрації Сергію Машковському та висловив впевненість, що новий голова адміністрації з честю справиться із всіма завданнями. «Я впевнений, що питання стабільності і реформаторства в Житомирській області буде збережено»,- сказав глава держави та подякував громаді за підтримку призначеного керівника.
На зустрічі з Президентом України були голова обласної ради Володимир Ширма, народні депутати України Вадим Кривенко, Володимир Арешонков, Олександр Ревега, Борислав Розенблат, заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, депутати Житомирської обласної ради, голови райдержадміністрацій, районних рад, керівники ОТГ, міські голови, начальники управлінь, департаментів облдержадміністрації, обласних структур та установ, представники громадськості та ЗМІ.


1 4poroch

1 10poroch

1 12poroch

1 7poroch

1 6poroch
1 2poroch

1 1poroch

1 8poroch


1 9poroch

14872661 936180436515907 1009221683 n

1 13poroch1 11poroch

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2