Петро Порошенко відвідав житомирське підприємство з іноземними інвестиціями «Кромберг енд Шуберт»

prПрезидент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину 27 жовтня разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, новопризначеним головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем, головою обласної ради Володимиром Ширмою та народними депутатами відвідав підприємство з іноземними інвестиціями  «Кромберг енд Шуберт».

У ході візиту глава держави оглянув виробництво та поспілкувався з керівництвом і працівниками підприємства, якому у жовтні виповнився рік з моменту початку роботи заводу у Житомирі.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що реформи, які проводяться у державі, сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату та зміцненню української економіки.

«Податкова та судова реформа, децентралізація, антикорупційна реформа – все це спрямовано на підвищення рівня життя українців. Пріоритетним завданням влади на сьогодні є захист працюючих та боротьба з бідністю. І яскравим прикладом є підприємство «Кромберг енд Шуберт», на якому працівники отримають високі зарплати, а підприємство чесно сплачує податки, тим самим підтримуючи українську незалежність», - сказав глава держави.

Варто додати, що на підприємстві «Кромберг енд Шуберт», яке  виробляє електротехнічне та оптичне устаткування для автомобілів, працює 1908 робітників. Середня зарплата працівників виробничих професій більше 7 тис грн. За 2016 рік підприємство сплатило майже 30 млн грн різного виду податків.

Нагадаємо, що сьогодні,27 жовтня, Президент України Петро Порошенко представив нового голову Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича.

pr01

pr02

pr03

pr04

pr05

pr06

pr07

pr08

pr010

pr09

pr011

pr012

pr013

pr014

pr015

pr016

pr017

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2