Депутати виділять кошти на лікування трьох учасників АТО

ag7 1Депутати обласної ради, у ході підготовки до чергової сесії, 28 жовтня працювали у двох комісіях – з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів і з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села. Долучилися до роботи профільних комісій перший заступник і заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Обидві комісії погодили внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік та затвердили розпорядження голови облдержадміністрації.

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, зокрема, розглянула пропозиції управління охорони здоров’я облдержадміністрації по внесенню змін до затверджених видатків обласного бюджету.

На засіданні постійної комісії розглянули й звернення, що надійшли від депутата обласної ради, управління охорони здоров’я та департаменту праці і соціального захисту населення облдержадміністрації щодо виділення коштів з обласного бюджету. Зокрема, понад 90 тис грн Бердичівському  геріатричному пансіонату для вирішення проблемних питань; майже 365 тис грн обласній лікарні ім.О.Ф. Гербачевського на придбання пересувного дефібрилятора, придбання і встановлення ліфта і на ремонт медичного обладнання; понад 200 тис грн на придбання контейнерів для заготівлі донорської крові та її компонентів; більше 2 млн грн для вирішення проблемних питань у соціальних закладах тощо.

Також депутати рекомендували виділити кошти з обласного бюджету  на лікування та проходження реабілітації трьох учасників антитерористичної операції і затвердили обласну цільову програму розвитку високоспеціалізованої медичної допомогу дорослому населенню на 2016-2020 роки.

Розглянувши звернення обласної спілки ветеранів війни та обласної організації «Солдати миру» стосовно внесення учасників бойовий дій та інвалідів війни до переліку пільгових категорій населення щодо права користування МРТ, постійна комісія рекомендувала розглянути це питання на сесії обласної ради.

Насамкінець профільна комісія опрацювала низку кадрових питань, а саме, внесення змін до контрактів з керівниками комунальних закладів обласної ради.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села депутати опрацювали питання внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу області на 2016-2020 роки та до Порядків використання коштів обласного бюджету відповідно до цієї програми.

Депутати розглянули кілька звернень, зокрема, звернення депутатів Тернопільської обласної ради до вищих органів влади щодо врегулювання ситуації в аграрній галузі та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, а також звернення депутатів Андрушівської і Житомирської районних рад щодо недопустимості зняття мораторію на експорт деревини і щодо неналежного використання угідь мисливсько-рибальськими товариствами.

Серед іншого профільна комісія рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради низку земельних питань.

Головували на засіданнях постійних комісій, на яких розглянуто майже 30 питань, депутати обласної ради Ірина Костюшко та Рустам Раупов.

ag7 2

ag7 3

ag7 4

ag7 5

ag7 6

ag7 1

ag7 7

ag7 8

ag7 9

ag7 10

ag7 11Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2