На постійній комісії депутати погодили внесення змін до обласного бюджету

biud9Готуючись до чергової сесії обласної ради, 1 листопада депутати працювали у постійній комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності. У засіданні комісії взяли участь перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Депутати розглянули 35 питань, серед яких внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів національної поліції України, СБУ в області, та надання шефської допомоги військовим частинам, закріпленим за Житомирською областю. В рамках цієї програми депутати погодили виділення 200 тис грн для проведення поточного ремонту котлів, систем газопостачання і опалення у військовій частині – польова пошта В2010, що розташована в м. Житомирі.

Постійна комісія розглянула питання внесення змін до рішення обласної ради. Зокрема, на забезпечення депутатської діяльності з перевиконання обласного бюджету додатково буде виділено по 106 тис грн кожному депутату, з яких не більше 20 тис грн депутати мають спрямувати на надання матеріальної допомоги, інші кошти – на соціально-економічний розвиток.

Також профільна комісія опрацювала питання внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Як поінформовано депутатів, перевиконання загального фонду обласного бюджету за  9 місяців поточного року становить понад 27 млн грн. З них більше 13 млн грн буде спрямовано на охорону здоров’я, зокрема, на  проведення ремонтних робіт, закупівлю медичного обладнання, заробітну плату працівникам медичних установ. На соціальне забезпечення передбачено 765 тис грн, на культуру – 246,5 тис грн. Окрім цього, понад 6 млн грн спрямовується на реалізацію заходів регіональних галузевих програм, а саме, на утримання та ремонт автомобільних доріг, на лікування і реабілітацію учасників АТО, на фінансування «теплих кредитів», на облаштування сервісних центрів обслуговування платників податків, на забезпечення пожежної і техногенної безпеки тощо.

Обговорюючи зміни до бюджету, депутати порушили питання сплати податків підприємствами, які працюють, але не зареєстровані в нашій області. Постійна комісія запропонувала підготувати звернення до центральних органів влади щодо законодавчих змін, аби такі підприємства сплачували податки до місцевих бюджетів, на територіях яких вони працюють, що дасть можливість збільшити надходження до обласного бюджету.

Серед іншого профільна комісія розглянула низку звернень щодо виділення бюджетних коштів  та питання комунальної власності. Зокрема, трьом учасникам АТО виділено по 100 тис грн кожному на лікування, та ще одному військовослужбовцю майже 7 тис грн на проходження реабілітації.

Головував за засіданні депутат обласної ради Олег Дзюбенко.

 Нагадаємо, що 4 листопада о 10 годині розпочне роботу сьома сесія обласної ради сьомого скликання.

biud4

biud2

biud1

biud3

biud5

biud6

biud7

biud8

biud9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2