Заступник голови обласної ради здійснив робочу поїздку до сільських рад області

rob07Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук здійснив робочу поїздку до Краснопільської сільської ради Чуднівського району та Березівської сільської ради Любарського району.

Метою поїздки було ознайомлення з практикою роботи сільських рад з питань благоустрою в рамках підведення підсумків конкурсу серед сільських та селищних рад району на кращий санітарний стан та благоустрій території.

«В кожній сільській раді громада намагається докласти максимум зусиль для підтримки та розвитку власної місцевості. Мені приємно було бачити завзятість та наснагу до змін в очах жителів та керівників рад. Ми докладатимемо усіх зусиль, аби піднімати якість життя на селі», - розповів Максим Вілівчук.

Варто відзначити, що в приміщеннях сільських рад, шкіл, дитячих садочків, клубів було проведено поточний ремонт, замінено вікна. В Березівській сільраді було облаштовано фельдшерсько-акушерський пункт. Окрім цього, котельні шкіл обох сільських рад переведено на альтернативні види палива.

Нагадаємо, серед сільських рад Житомирської області, котрі перемогли в районі, оберуть переможців обласного конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій території.

rob07

rob02

rob03

rob04

rob05

rob01

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2