У прокуратурі області обговорили стан протидії злочинності

pr001У прокуратурі Житомирської області 15 листопада керівники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та державної влади на координаційній нараді обговорили стан протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку в області. У роботі наради взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

У вступному слові прокурор області Любомир Війтович наголосив, що важливим показником роботи правоохоронних органів є те, як реагує суспільство на протидію правоохоронців злочинності.

 «В регіоні вжито низку заходів, завдяки яким вдалося втримати криміногенну ситуацію, але водночас є низка проблемних питань, що потребують негайного вирішення. Поточного року зареєстровано понад 20 тис кримінальних правопорушень. Найбільше злочинів скоєно у містах Житомирі, Бердичеві, Коростені та Малині, а також Новоград-Волинському і Житомирському районах. Особливо гострим питання наразі є незаконні вирубки лісу – у цій сфері зареєстровано 240 кримінальних проваджень. Найбільше вирубок здійснюється у Коростенському районі. Також викликає занепокоєння підліткова злочинність, злочини проти власності, поширення зброї та боєприпасів, злочини у сфері незаконного обігу наркотиків», - сказав прокурор області.

Прокурор області зазначив, що правоохоронним органам важливо знати думку органів місцевого самоврядування та державної влади щодо їхньої роботи та щодо шляхів подолання негативних тенденцій, що існують у нашій області.

Своєю чергою перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко наголосив, що треба налагодити більш тісну співпрацю, аби люди бачили нашу роботу і відчували себе у безпеці.

«Встановлення нормального рівня життя, яким би була задоволена громада – це коли рівень злочинності людей не хвилює. І це, перш за все, спільна робота представників правоохоронних органів, державної влади та місцевого самоврядування. Тільки коли люди будуть відчувати себе захищеними, лише тоді буде злагода у суспільстві», - сказав Сергій Крамаренко.

Також посадовець зупинився на питаннях протидії корупції, легалізації видобутку  бурштину та резонансних подіях, що сталися у нашій області.

«Громада чекає від нас чітких, конкретних, консолідованих дій. Усі ці питання мають суспільний запит і люди запитують, що нами зроблено у цьому напрямі, і ми маємо дати їм відповідь», - підсумував перший заступник голови обласної ради.

За результатами координаційної наради розроблено низку спільних заходів, які мають реально вплинути на рівень злочинності в регіоні.

pr001

pr002

pr003

pr007

pr005

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2