В обласній раді в онлайн-режимі обирали керівника комунального закладу

kkon5В обласній раді 22 листопада під головуванням першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка пройшло засідання конкурсної комісії, у ході якого обрали директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради. Участь у засіданні взяв й заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

На конкурс на заміщення вакантної посади подав документи один кандидат – нинішній керівник закладу Сергій Мисечко. Термін дії його контракту закінчується 14 грудня поточного року і відповідно до чинного законодавства обласна рада за 2 місяці оголосила конкурс.

Претендент на посаду закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Кіно-телемистецтво», кваліфікація – звукорежисер телебачення. З 2011 року працює на посаді директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.

Сергій Мисечко презентував програми розвитку закладу на один та п’ять років. Серед напрямів подальшої роботи, зокрема, розширення та урізноманітнення репертуару театру, розширення меж гастрольної діяльності, створення телевізійних проектів та програм навчального, розвиваючого та патріотичного характеру, впровадження енергоефективних заходів та зміцнення матеріально-технічної бази закладу тощо.

Конкурсна  комісія одностайно проголосувала за кандидатуру Сергія Мисечка і рекомендуватиме обласній раді укласти з ним договір на 5 років.

Варто зазначити, що засідання конкурсної комісії проходило у режимі онлайн-трансляції і відео можна переглянути у рубриці «Пряма трансляція».

kkon5

kkon1

kkon2

kkon3

kkon4

kkon6

kkon7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2