Депутати погодили розподіл освітньої субвенції та виділення коштів на лікування учасників АТО

budz1Депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності 29 листопада опрацювали 12 питань порядку денного. У роботі постійної комісії взяли участь перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Зокрема, профільна комісія заслухала пропозиції директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ганни Ємченко щодо розподілу освітньої субвенції та рекомендувала внести це питання на розгляд сесії обласної ради.

За її інформацією, з державного бюджету в область надійшла освітня субвенція на суму 73,2 млн грн. З цієї суми понад 42,7 млн грн буде спрямовано на заробітну плату працівникам освітньої галузі, аби завершити рік без боргів перед освітянами. Окрім цього, 11,8 млн грн – це цільові кошти для об’єднаних територіальних громад, за які буде придбано шкільні автобуси  та обладнання для шкільних класів. Ще 18,6 млн грн буде витрачено на райони, без врахування ОТГ, на оснащення навчальних класів та придбання автобусів.

Також депутати погодили виділення 32 тис грн для закупівлі матеріально - технічних засобів військовій частині А3176 та понад 23 тис грн для закупівлі двох комплектів ПЕОМ військовій частині А1182.

Серед іншого постійна комісія розглянула звернення двох учасників антитерористичної операції щодо надання їм разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації на загальну суму майже 217 тис грн.

Опрацювали депутати й низку питань комунальної власності, а саме, затвердження положень та статутів семи комунальних закладів.

budz1

budz5

budz2

budz3

budz4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2