Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим засобом реалізації інтересів громади, - Максим Вілівчук

1misc2Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук привітав місцеве самоврядування Коростишівщини з професійним святом.

«Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів громади. Тож важливо, аби такі свята, зокрема, таке як День місцевого самоврядування, об'єднували нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими та багатими! Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань», - підкреслив Максим Вілівчук.

У рамках свята відбулося нагородження працівників органів місцевого самоврядування Коростишівського району. Після завершення офіційної частини пройшов святковий концерт.

На заході також були присутні військовослужбовці, громадськість, депутати усіх рівнів, керівництво міської ради, районної адміністрації та районної ради в особі Сергія Бондарчука.

Нагадаємо, в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців та сприяє демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

1misc2

1misc1

1misc4

1misc6

1misc5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2