Голова обласної ради зустрівся з Послом Азербайджанської Республіки

1az9Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем 16 грудня провели офіційну зустріч з азербайджанською делегацію на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки Азером Худієвим.

Керівники обласної влади зустрілися з закордонними партнерами, аби налагодити торговельно-економічне співробітництво.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азер Худієв сказав, що є підприємці, які мають бажання вкласти інвестиції у Житомирську область.

«Наступного тижня на Житомирщину завітає економічна делегація, яка має намір обговорити конкретні проекти, що можуть бути реалізовані в області. Зокрема, це стосується очищення води, будівництва, інфраструктури. Підприємці готові налагодити прямий контакт і налаштовані на регіональне співробітництво», - наголосив Азер Худієв.

У свою чергу, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що Житомирщина відкрита для іноземних інвестицій.

 «Азербайджанська діаспора у Житомирі вже налагодила співробітництво і у сфері культури, і у сфері бізнесу, науки та освіти. Є дуже тісний контакт з державним технологічним та агроекологічним університетами, на базі яких реалізуються спільні проекти. Нашій області, для її подальшого розвитку, вкрай необхідні інвестиції, і депутатський корпус буде намагатися створювати комфортні умови для іноземних інвесторів».

Після офіційної зустрічі, азербайджанська делегація відвідала Культурний центр «Конгресу Солідарності Азербайджанців України», заснованого на честь Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва, що розташований у м. Житомирі.

Додатково. Станом на 1 січня поточного року на Житомирщині працювало 9 підприємств із залученням азербайджанського капіталу. Зовнішньоторговельні зв’язки між Житомирщиною та Азербайджанської Республікою здійснювалися лише на рівні експортних операцій, обсяг яких минулого року склав майже 5 млн дол. США Протягом 2016 року до Азербайджанської Республіки здійснено експортних поставок на 2,2 млн дол. США. Експортується переважно деревина і вироби з деревини, молоко, молочні продукт, папір, картон.

1az1

1az3

1az2

1az6

1az4

1az5

1az7

1az8

1az9

1az10Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2