Геннадій Зубко здійснив робочий візит на Житомирщину

1 1zubko18 грудня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко з робочою поїздкою відвідав Житомирщину.

В ході візиту Віце-прем’єр-міністр разом із головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та головою обласної державної адміністрації  Ігорем Гундичем зустрівся з активом Новоборівської об’єднаної територіальної громади, оглянув місцеву гімназію та дитячий садок, які були реконструйовані за кошти ДФРР.

«Сьогодні ми бачимо школу, дитячий садок, шкільний автобус, спортивний майданчик, альтернативну котельню, відремонтовані вулиці, бібліотеку і ці зміни відбуваються по всій Україні. Збільшення кількості ОТГ, їх доходу – це ріст України і ріст її незалежності», — підкреслив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що саме 18 грудня відбуваються вибори у 143 ОТГ в 22 областях України.

11 грудня 2016 року вже  відбулись перші вибори у 41 ОТГ, в яких взяли участь 133 територіальні громади у 13 областях країни.

У 2015 році перші вибори провели 159 громад, які у 2016 році отримали прямі міжбюджетні відносини.

До кінця 2016 року, після проведення перших виборів в ОТГ, в Україні буде налічуватися 367 об’єднаних територіальних громад.

1Zubko2
1 2zubko
1 4zubko
1 3zubko

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2