Заступник голови обласної ради привітав адвокатів Житомирщини з професійним святом

1adv1Сьогодні, 19 грудня, в Україні відзначають День адвокатури, працівників правозахисної інституції. З цієї нагоди заступник голови обласної ради Максим Вілівчук привітав служителів закону та нагородив почесними грамотами.

«Сьогодні ми можемо ще раз висловити слова вдячності нашим представникам адвокатури області за їх професійну майстерність при захисті прав, свобод та законних інтересів громадян. Робота адвоката є надзвичайно важливою для розбудови нашої нової, демократичної держави та утвердження верховенства права. Щиро вдячні за великий особистий внесок у наданні висококваліфікованої юридичної допомоги населенню нашої області та безкомпромісне дотримання букви Закону», - сказав Максим Вілівчук.

Спільно відсвяткувати чергову річницю адвокатської справи та привітати колег зі святом завітали заступник Житомирського міського голови Олексій Ясюнецький  та депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін.

«Співпрацюючи з нашими колегами з Житомирщини, завжди знаємо, що це високий рівень не тільки правових знань та вміння відстоювати права громадян і власну позицію, а ще й вміння чітко розставити пріоритети та акценти, вміння відрізнити конфлікт інтересів, вміння захистити права так, аби не тільки не нашкодити своєму клієнту, а й не перейти ту межу, яка відділяє нас від інших фахівців галузі права. Тож щиро бажаю нам перемог в ім’я верховенства права», - відмітив  Сидір Кізін.

Урочиста частина з нагоди святкування Дня адвокатури відбулась в приміщенні конгрес-холу КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства», де зібрались адвокати з усієї області.

1adv2

1adv4

1adv1

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2