Вихованці центру «Сонячний дім» отримали новорічні подарунки

1ditu1Подарунки напередодні Нового року отримали вихованці Житомирського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім».

Підтримати та привітати дітей зі святом завітали заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутати обласної ради Руслан Павлюк та Ігор Романський, а також начальник служби у справах дітей ОДА Олена Савельєва.

Діти представили святковий концерт, і по закінченню заходу кожному з вихованців вручили подарунки.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук розповідає, що діти, котрі перебувають в таких закладах особливо потребують тепла і уваги дорослих, адже особливо сьогодні кожен чекає на свято.

«День Св. Миколая один з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. Це свято віри, світла і добра. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя кожній дитині, нехай збуваються їхні найзаповітніші бажання, а в домівках завжди буде тепло, радість та благополуччя», - говорить Максим Вілівчук.

У ході відвідування закладу заступник голови та депутати обласної ради провели огляд умов проживання та навчання дітей. Після виявлення проблематики, пообіцяли сприяти виділенню коштів на його ремонт та утеплення в наступному бюджетному році.

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» - це комунальна установа обласної ради, де перебувають діти, які потрапили у складні життєві умови. Тут їх забезпечують п’ятиразовим харчуванням, доглядом вчителів, вихователів та допомогою психологів.

1ditu1

1ditu2

1ditu3

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2