Володимир Ширма: Депутатський корпус не стоятиме осторонь проблем, що існують у Райківській колонії

1pr6У прокуратурі області 20 грудня пройшла спільна нарада керівників правоохоронних органів та органів влади щодо стану законності та додержання конституційних прав в’язнів у Райківській виправній колонії №73 Державної пенітенціарної служби в області.

Шляхи виходу з ситуації, що склалася у колонії, спільно з правоохоронцями шукали голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, керівники Бердичівської районної ради та адміністрації.

Відкриваючи нараду, прокурор області Любомир Війтович зазначив, що необхідно виробити конкретні, дієві заходи для вирішення проблемних питань у Райківській колонії у найкоротші терміни.

«Райківську колонію відвідував Генеральний прокурор України Юрій Луценко і під час перевірки виявив низку серйозних порушень щодо утримання ув’язнених. Такі порушення є наслідком не тільки недостатнього фінансування, а й, перш за все, неналежного виконання своїх службових обов’язків керівниками установи. Для якнайшвидшого вирішення проблеми нам потрібна підтримка органів влади – обласної та районної. Житомирською обласною радою була прийняти комплексна програма забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в області на 2016-2020 роки. Аналогічна програма є й на районному рівні. Через зміни до них можна спрямувати певні кошти на виправлення ситуації у колонії», - наголосив прокурор області.

У свою чергу, голова обласної ради Володимир Ширма сказав: «Ці люди - засуджені, але вони громадяни України, і у держави є зобов’язання щодо створення належних умов перебування засуджених у місцях позбавлення волі, щодо дотримання їхніх прав. А держава - це і сільська, селищна ради, районна і обласна влада. У нас є програми підтримки поліції, фіскальної служби, казначейства, військових. Всім, хто фінансується з державного бюджету, ми надаємо допомогу і підтримку. І у даному випадку депутатський корпус не  стоятиме осторонь.  Ми переглянемо програму, якщо необхідно, доопрацюємо її, і будемо намагатися допомагати вирішувати проблеми, що існують у колонії».

1pr6

1pr3

1pr4

1pr7\1pr2

1pr1

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2