Президія обласної ради узгодила питання чергової сесії

1prez11Президія обласної ради 20 грудня узгодила перелік питань, що вносяться на розгляд восьмої сесії обласної ради сьомого скликання.

Голова обласної ради Володимир Ширма, розпочинаючи засідання президії, сказав: «Минулого тижня пройшли профільні комісії, у ході яких депутати розглянули всі питання, що будуть вноситися на сесію. Найголовніше питання – це, звісно, прийняття обласного бюджету на 2017 рік. Але є ще низка соціально важливих програм, питань комунальної власності, які теж необхідно узгодити та проголосувати на сесії».

Також голова обласної ради озвучив звернення, що надійшли до обласної ради від колективів та організацій, в яких громадяни висловлюють подяки депутатам обласної ради. Зокрема, за дорученням жителів житлового будинку по проспекту Мира оголошено подяку депутату Євгену Жабокрицькому за його активну громадську діяльність. Педагогічний колектив житомирської школи висловлює подяку Михайлу Забродському, а колектив одного з дитячих садків - Володимиру Кропивницькому за надану ними матеріальну допомогу.

Після двогодинного обговорення, члени президії – голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій - узгодили 110 питань порядку денного, що будуть внесені на розгляд депутатського корпусу.

Насамкінець засідання, голова обласної ради Володимир Ширма подякував депутатам за плідну, злагоджену роботу під час постійних комісій та президії,  і побажав конструктивно попрацювати на сесії.

Нагадаємо, що восьма сесія обласної ради сьомого скликання розпочне роботу 22 грудня о 10.00 год.

1prez2

1prez1

1prez4

1prez5

1prez3

1prez6

1prez7

1prez8

1prez9

1prez10

1prez11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2