Володимир Ширма з робочим візитом відвідав Рівненщину

1rivne1Голова обласної ради Володимир Ширма 5 січня з робочим візитом відвідав Рівненщину, де зустрівся зі своїм колегою – головою Рівненської обласної ради Миколою Драганчуком.

Ціль поїздки – вивчення позитивного досвіду перетворення в успішний медичний заклад Рівненського обласного онкологічного диспансеру.

Разом із Миколою Драганчуком, головним лікарем обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богданом Леськівим, Володимир Ширма оглянув лікарню, побачив у яких умовах перебувають пацієнти, оцінив забезпеченість обладнанням для променевої терапії, діагностики, та загалом ознайомився з роботою закладу.

Як зазначив головний лікар  онкодиспасеру Григорій Максим'як,  медичний заклад разом із обласної владою попри фінансові труднощі знаходять можливості покращення умов лікування та роботи персоналу. Тому всі відділення лікарні - європейського зразка, а також триває будівництво поліклінічного корпусу. «Наша лікарня має статус чистої лікарні – безпечної для пацієнта. Ми на 100 відсотків забезпечені апаратурою», - розповів головний лікар.

«Ми сьогодні мали змогу  подивитись на зразковий заклад, почути думку  наших колег-сусідів яким чином, яким шляхом  покращити наш обласний диспансер. Є нагальна  потреба перетворення, маємо проводити відповідну роботу, що займе і  не рік, і не два», - підсумував Володимир Ширма. Проте, на думку голови обласної ради,  таке фінансове навантаження обласний бюджет не витримає.

«Цю роботу маємо робити гуртом -  спільно з районними бюджетами, бюджетами об’єднаних територіальних громад, з депутатами Верховної Ради України та з їхніми бюджетами на соціально-економічний розвиток районів», - наголосив В. Ширма.

1rivne1

1rivne2

1rivne3

1rivne4

1rivne5

1rivne6

1rivne7

1rivne8

1rivne10

1rivne9

1rivne11

1rivne12

1rivne13

1rivne14

1rivne15

1rivne16

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2