У Житомирі відкрили оновлений ФОК «Динамо»

1 1dinamoУ Житомирі 3 лютого відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття оновленого після капітального ремонту фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» та початку спортивного сезону 2017 року.

Привітали спортсменів голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.

На сьогодні тут відремонтовано вестибюль,  роздягальні, душові, туалети, а в самому спортивному залі оновлено підлогу. Тепер ФОК «Динамо» має найкраще у місті покриття залу.  

Вже на новій сучасній підлозі провели перше змагання з фут залу у цьому році команди Житомирської обласної ради, ГУНП в Житомирській області, житомирської обласної прокуратури, Управління ДСНС України в житомирській області, Управління СБУ в Житомирській області.

Володимир Ширма побажав гарного старту спортсменам у новому спортивному сезоні та зазначив, що в обласному бюджеті на галузь спорту закладено вдвічі більше фінансування, ніж у минулому. «Це видатки не лише на заробітну плату, а на ремонт спортивних закладів. Маю сподівання, що і питання зі стадіоном «Полісся» теж буде вирішено», - сказав він.

1 8dinamo
1 7dinamo
1 2dinamo

1 1dinamo 
1 3dinamo
1 5dinamo
1 6dinamo
Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2