Обласна рада виборола перемогу в змаганнях з футзалу

DSC 1772Команда Житомирської обласної ради посіла перше місце у змаганнях з футзалу серед працівників органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів з нагоди відкриття спортивного сезону 2017 року.

Змагання проходили у відремонтованому фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо», який було урочисто відкрито 3 лютого.

У турнірі змагалися команди Житомирської обласної ради, ГУНП у Житомирській області, прокуратури Житомирської області, Управління ДСНС України у Житомирській області, Управління СБУ в Житомирській області.

У першій грі команда обласної ради з рахунком 4:3 перемогла команду Управління СБУ, а у фіналі, зігравши з пожежниками Управління ДСНС, виборола перше місце з рахунком 1:0.

Команду Житомирської обласної ради представляли депутат обласної ради Руслан Павлюк; депутати Старомайданської сільської ради Віктор Чорний, Олександр Паночко, Сергій Чорний; голова Станішівської об’єднаної громади Юрій Матвійчук; голова та заступник голови Глибочицької сільської ради Сергій Сокальський і Валерій Семотюк; представники Довбишської об’єднаної громади Валентин Весельський та Володимир Башинський, а також голова обласної організації ФСТ «Спартак» Борис Шевчик.

За результатами змагань кращим гравцем визнано депутата Старомайданської сільської ради  Віктора Чорного.

DSC 1772

1gram

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2