В обласній лікарні відкрито оновлену клініко-діагностичну лабораторію та науково-практичний центр

1lab2В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського 7 лютого відкрито відремонтовану централізовану клініко-діагностичну лабораторію, де щоденно проводиться більше 6 тис досліджень. Оглянули оновлені приміщення та ознайомилися з роботою лабораторії голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, головний лікар Богдан Леськів.

«Влада демонструє, що ті пріоритети, які озвучені на поточній рік, щодо покращення умов та зміцнення матеріально-технічної бази комунальних закладів охорони здоров’я реалізовуються. Обласна лікарня – це третій рівень надання медичної допомоги, і заклад має відповідати відповідним вимогам та критеріям. За неповний рік ми відкрили комп’ютерний та магнітно-резонансний томографи, відділення для «чорнобильців», і лабораторію. Ми все це будемо продовжувати робити і виділяти кошти на комунальні заклади охорони здоров’я», - сказав голова обласної ради Володимир Ширма.

На ремонтні роботи витрачено майже 1,5 млн грн. Лабораторія оснащена сучасними автоматичними та напівавтоматичними аналізаторами, що дозволяє застосовувати найсучасніші методи лабораторної діагностики для якісного виконання досліджень. На придбання цього та іншого медичного обладнання з обласного та державного бюджетів використано 2,5 млн грн.

«Завдяки цій лабораторії лікарня забезпечує здорову конкуренцію приватним клінікам, що надають аналогічні медичні послуги. Тепер пацієнт, який приїхав до лікарні, має можливість за один день отримати повний спектр досліджень, пройти всіх спеціалістів і, або бути госпіталізованим, або отримати відповідне лікування», - розповів головний лікар Богдан Леськів.

До лабораторії, в якій працює 22 лікарі та біологи і 84 лаборанти, входять 5 відділів, де виконуються відповідні види лабораторних досліджень: клініко-гематологічний, біохімічний, цитологічний, імунологічний, бактеріологічний.

Цього ж дня у лікарні відкрили науково-практичний центр, де будуть підвищувати свою кваліфікацію лікарі з усієї області.

«У центрі будуть викладати київські професори, які будуть навчати, стажувати наших медичних працівників, а також надавати практичну допомогу у лікуванні пацієнтів», - прокоментував відкриття центру Володимир Ширма.

1lab3

1lab2

1lab1

1lab4

1lab5

1lab6

1lab7

1lab8

1lab9

1lab10

1lab11

1lab12

1lab13

1lab14

1lab15

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2