У Житомирі в черговий раз пройшов фестиваль «Розстріляна молодість»

1fes13У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі 9 лютого пройшов VIIІ Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль - реквієм «Розстріляна молодість». Щорічно напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення радянських військ з Афганістану збираються воїни-інтернаціоналісти, офіцери, вдови, діти загиблих героїв, ветерани, воїни Збройних Сил України, учасники АТО, молодь, аби вшанувати пам'ять загиблих героїв.

Цього року у гала-концерті беруть участь майже 1 тисяча учасників – учнівська та студентська молодь з  різних регіонів України.

Привітав учасників фестивалю перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«Дуже добре, що є такі люди, які вкладають душу, час і сили, аби подвиг героїв ніколи не був забутий і майбутні покоління пам’ятали про героїчні вчинки наших предків та тих, хто зараз боронить нашу землю. Патріотичне виховання нашої молоді має будуватися саме на таких прикладах. Адже саме армія патріотів, армія людей, для яких України в серці, для яких України понад усе – вони наша справжня гарантія, наше майбутнє», - наголосив Сергій Крамаренко.

У рамках фестивалю гості та учасники ознайомилися з виставкою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв, технічної творчості та художньо-документальної фотографії, на якій представлено роботи професійно-технічних закладів області.  

Фестиваль був заснований у 2000 році як обласний, а у 2010-му році переріс у всеукраїнський. 

1fes1

1fes2

1fes3

1fes4

1fes5

1fes6

1fes14

1fes7

1fes8

1fes9

1fes10

1fes11

1fes12

1fes13

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2