Постійні комісії завершили підготовку до сесії обласної ради

1agro1У ході підготовки до чергової сесії обласної ради 21 лютого депутати попрацювали в постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села. Відповідно усі профільні комісії вже завершили підготовку до дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Члени постійної комісії, у роботі якої взяв участь  заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, погодили звернення до центральних органів влади. Зокрема, щодо вирішення питання правового регулювання режиму території Народицької селищної ОТГ; щодо відхилення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо  вдосконалення правового регулювання користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис)».

Профільна комісія заслухала інформацію про обсяг запланованого фінансування Програми «Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам». Зокрема, ця програма передбачає надання кредитів на пільгових умовах на реконструкцію, придбання або будівництво житла громадянам, які постійно працюють і проживають у сільській місцевості. Минулого року 20 сімей області отримали такі кредити. Джерело фінансування – бюджети різних рівнів. На поточний рік у державному бюджеті передбачено 1,2 млн грн, в обласному – 1,1 млн грн. Однак, повністю відсутнє фінансування з місцевих бюджетів. За результатами розгляду даного питання, депутати  вирішили підготувати звернення до місцевих органів влади щодо необхідності виділення коштів у рамках цієї програми.

Також депутати погодили виділення землі для будівництва Північного обходу – реконструкцію житомирської об’їзної та заслухали інформацію про результати діяльності ГУ Держгеокадастру в області за 2016 рік.

Усього депутати розглянули майже 15 питань порядку денного.

1agro1

1agro10

1agro2

1agro3

1agro4

1agro5

1agro8

1agro9

1agro6

1agro7

Прес-служба обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2